"Миколаївські БЮТівці забезпечують медпрепаратами сільські лікарняні амбулаторії та ФАПи".

Благодійна акція, ініційована депутатами обласної ради (фракції БЮТ) та підтримана очільником обласної організації ВО "Батьківщина", народним депутатом України Романом Забзалюком, стартувала на Миколаївщині 6-го листопада.
" У цей важкий для країни час ми повинні спрямувати свої зусилля на допомогу людям, громадянам України. І в першу чергу, в сільській місцевості. Наразі чимало вітчизняних політиків надають благодійну допомогу сільським медичним закладам, і незалежно від того, яку мету вони перед собою ставлять від цього виграють тільки наші селяни та сільські медпрацівники. А тому такі починання мають реалізовуватись і надалі. А ми будемо подавати приклад" - зазначив Роман Забзалюк.
6-го листопада миколаївські БЮТівці доправили першу партію благодійних ліків до  сільських медичних закладів Жовтневого району. Лікарняну амбулаторію сімейного типу села Лимани відвідав народний депутат України Роман Забзалюк та його однопартієць, депутат Миколаївської обласної ради, Юрій Ларін, який власне і формував цей благодійний резерв медпрепаратів. Під час зустрічі з персоналом амбулаторії та мешканцями села, Роман Забзалюк наголосив, що на придбання ліків не було витрачено жодної копійки "партійних" чи бюджетних коштів. Гроші збирали активісти ВО "Батьківщина", депутати обласної ради і, як виявилось, дуже вчасно. Принаймні, головний лікар Лиманської амбулаторії Сергій Кошовий, подякувавши меценатам за допомогу додав : "Для нас це дуже своєчасна підтримка. Тому що тих ліків, які ми наразі отримали, в нашій медичні установі просто не було. А зараз ми зможемо надати мешканцям с. Лимани та Лупареве більш ефективну медичну допомогу".
Цього ж дня благодійні медкомплекти від БЮТу (марлеві пов'язки, ліки для симптоматичного лікування грипу та ГРВІ, препарати для зміцнення імунітету, лікування серцево-судинних захворювань, пігулки перешої необхідності та збори лікарських трав),  отримали лікарні, амбулаторії та ФАПи Калинівки, Первомайського, Пересадівки, Воскресеньска. В цілому ж миколаївські БЮТівці планують придбати медикаменти для 50-ти сільських медичних установ на суму в сорок тисяч гривень. Ще 17-ть тисяч благодійних гривень буде спрямовано на проведення ремонту у шістнадцяти ФАПах.
 
 
 
 
 
Прес-служба Миколаївської ОПО ВО "Батьківщина