Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова вручила нагороди кращим роботодавцям Миколаївщини.

 15 жовтня Людмила Денісова відвідала Миколаївщину з робочою поїздкою та взяла участь у Форумі роботодавців регіону разом з віце-спікером Верховної ради України Миколою Томенко та народним депутатом України Романом Забзалюком.  
«Шануймо кращих»- саме під таким гаслом пройшов захід, організований Миколаївським обласним центром зайнятості. До участі в ньому були запрошені кращі роботодавці з усіх районів, які найбільш активно та послідовно забезпечують реалізацію політики зайнятості, позитивні процеси щодо працевлаштування незайнятого населення та громадян з обмеженими фізичними можливостями.
«Ефективний діалог влади та бізнесу надзвичайно важливий для забезпечення стабільного розвитку української економіки»- наголосила Міністр праці. А тому, за її словами, Уряд робить і робитиме надалі все можливе для того, щоби співпраця з об’єднаннями організацій роботодавців була конструктивною, особливо нині, в умовах фінансово-економічної кризи. Так, зокрема, у бюджеті Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття на поточний рік закладено понад 450 млн. грн. Ці кошти спрямовуються на заходи по збереженню зайнятості працівників, на допомогу по частковому безробіттю для підприємств, які тимчасово простоюють; компенсацію роботодавцям на професійну перепідготовку, або підвищення кваліфікації працівників безпосередньо на виробництві; фінансування витрат роботодавців на заробітну плату працівникам, тимчасово переведеним на іншу роботу.
Послідовні спільні дії Уряду та роботодавців в рамках реалізації антикризового законодавства вже дозволили змінити тенденції на ринку праці, що мали місце на початку кризи. Так, наприклад, на Миколаївщині, за дев’ять місяців поточного року понад 20 тисяч незайнятих громадян отримали роботу. За рахунок надання дотацій роботодавцям працевлаштовані 55 безробітних. Ще близько семи тисяч безробітних отримали тимчасову зайнятість на оплачуваних громадських роботах.
Власники та керівники підприємств та установ, приватні підприємці, представник державних структур, завдяки яким, власне, були реалізовані ці цифри, і стали кращими роботодавцями Миколаївщини. Відомчі нагороди з рук Міністра праці та соціальної політики Людмили Денісової, отримали очільники ВАТ «Радсад», ДП «Зоря-Машпроект», ВАТ «Березанський», ЗАСТ «Зоря Інгулу», Заводського районного товариства «Червоного хреста України», Василівської сільської ради (Снігурівський район) і багато інших.
За словами Міністра праці, Уряд і надалі буде проводити соціально відповідальну політику, зорієнтовану на узгоджені з соціальними партнерами рішення та досягнення балансу інтересів з бізнесом. А підбиваючи підсумки урочистої зустрічі Людмила Денісова наголосила : «Сподіваюся, що завдяки спільним зусиллям у майбутньому число найкращих та успішних роботодавців буде зростати, а їх показники стануть основою довгострокового сталого розвитку економіки та зростання рівня життя наших громадян. Уряд, зі свого боку, дотримуючись принципів соціального діалогу та норм Генеральної Угоди на 2008-2009 роки, і в подальшому здійснюватиме заходи для підвищення ролі організацій роботодавців у виробленні та реалізації питань соціально-економічної політики».
 
 
 
Володимир Лисюк, головний редактор ІА "Миколаївський кур'єр"