«Південні маски-2010».

З 10 по 15 квітня 2010 року в місті Миколаєві за підтримки міськвиконкому традиційно відбудеться VI Відкритий міжнародний фестиваль молодіжних і дитячих театрів «Південні маски-2010».
Фестиваль є традиційним і щорічно доводить, що в Україні є глядачі, які не байдужі до театрального мистецтва, які очікують на нові креативні ідеї та вистави. Театральний фестиваль - це можливість спілкування, обміну досвідом, можливість показати сучасні досягнення молодих колективів. Його мета -  активізація творчого життя молоді, пропаганда театрального мистецтва серед населення; залучення дітей та молоді до перегляду театральних вистав як світових класиків, так і сучасних авторів.
Протягом заходу проводяться майстер-класи для керівників і учасників колективів. У фестивалі беруть участь дитячі, молодіжні аматорські, професійні студії і учбові театри, а також експериментальні театри і театри одного актора. Цього року свої творчі досягнення демонструватимуть колективи з Росії, Білорусі, Польщі, Болгарії, Молдови та багатьох міст України.
Виступи учасників оцінюватиме кваліфіковане журі та альтернативне журі (в його склад входять по 1 представнику від кожного колективу). Крім того, оргкомітет буде враховувати симпатії глядачів.
Фестиваль триває 6 днів. В цей час на глядачів і учасників чекають цікаві вистави молодих колективів, яскраві шоу та багато сюрпризів. Фестиваль «Південні маски» вже вшосте доведе, що Миколаїв - місто театральне!

Свистун Артем Александрович